Шановні клієнти компанії Росяна!

В зв’язку із запланованими відключеннями електроенергії, у нас також можуть бути перебої із зв’язком та інтернетом. У разі того, якщо Ви не можете додзвонитися нам до контакт-центру, пишіть нам у Viber, Telegram або розміщуйте замовлення на сайті. Як тільки у нас відновиться зв’язок, ми з Вами обов’язково зв’яжемось!

Дякуємо за розуміння! Тримаємось, бо все буде Україна!!!

Шановні клієнти, ми робимо усе можливе, щоб в цей непростий час забезпечити вас питною водою.
Наш контакт центр працює з пн-пт з 8:00 до 18:00, сб з 08:00 до 16:00, щоб дізнатися можливість та день доставки, звертайтесь за нашими звичними номерами. 
Бережіть себе та Україну!

Шановні клієнти! На жаль, після агресії, якої зазнала наша країна 23.11, в нас немає технічної можливості отримувати вхідні, та робити вихідні дзвінки. Щиро просимо вибачення за тимчасові незручності. Ми робимо усе можливе, щоб найскоріше вирішити це питання, саме тому у суботу та неділю, просимо Вас розміщувати замовлення у месенджерах або на сайті. Ми обов’язково Вам зателефонуємо у понеділок. Дякуємо за розуміння!
Шановні клієнти! На жаль, після агресії, якої зазнала наша країна 23.11, у нас можливі труднощі з отриманням вхідних, та вихідних дзвінків. Щиро просимо вибачення за тимчасові незручності. Ми робимо усе можливе, щоб найскоріше вирішити це питання, та наразі, якщо Ви не змогли до нас зателефонувати – просимо Вас розміщувати замовлення у месенджерах або на сайті. Ми обов’язково Вам зателефонуємо напротязі робочого часу. Дякуємо за розуміння!

Про компанію

Ми пишаємось нашим сучасним виробництвом, тому запрошуємо  всіх бажаючих відвідати наш завод. Екскурсії проводяться для груп або індивідуально в будні дні за попереднім записом

Корпоративна відповідальність

  • Виробництво питної води по своїй класифікації відноситься до виробництва продуктів харчування і суворо контролюється нормами гігієни України і безпеки міжнародних стандартів якості.
  • Ми проводимо регулярну дезінфекцію свердловини, обладнання з водопідготовки, ліній розливу та виробничих цехів.
  • Ми міняємо фільтри очищення води не по закінченню терміну експлуатації, а в залежності від відпрацьованих кубометрів води.
  • Усі наші співробітники залучені до виробництва, проходять регулярний медогляд і дотримуються суворих стандартів гігієни та санітарним вимогам САС / RCR 1-1969 Codex Alimentarius.
  • Наша вода володіє таким окислювально-відновним потенціалом (редокс-потенціалом), який дозволяє воді легко засвоюватися організмом людини.
  • Ми не мінералізіруемо воду штучно, оскільки використовуємо артезіанську воду спочатку насичену природними мінералами в правильному співвідношенні і достатній кількості.

Контроль якості та обслуговування

  • Робота всього виробничого процесу, доставка води і сервісного обслуговування клієнтів базується на елементах системи якості та контролю точок ХАССП (HACCP), Міжнародної системи якості та безпеки ISO 22000: 2018.
  • Якість і безпечність води компанії/ ТМ «Росяна» підтверджені незалежними центрами досліджень: ДП «Укрметртестстандарт», лабораторіями при Міністерстві охорони здоров’я України, Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту, Інститутом гігієни та медичної екології ім. А. Марзєєва, Випробувальної лабораторії іонного обміну та адсорбції КПІ, міської та районної санітарно-епідеміологічними службами міста Києва.

Етапи очищення води:

0

Перший етап: вода із свердловини потрапляє на ультрафіолетову установку знезараження води.

0

Другий етап: зі свердловини вода надходить на попереднє озонування, де з’єднання природного заліза, марганцю та сірководню окислюються і випадають в осад.

0

Третій етап: фільтр механо-каталітичного очищення – найефективніший і щадний метод для видалення з води залишкових кількостей заліза, марганцю, сірководню, осаду, піску, інших зважених у воді речовин. Дуже важливо, що для відновлення цих фільтрів не використовуються ніякі хімічні сполуки, а тільки озонована вода.

0

Четвертий етап: вугільні фільтри на основі кокосової стружки, призначені для поліпшення органолептичних властивостей води (запах, присмак, колір) і зниження вмісту органічних речовин у воді. Це дозволяє зберігати мікробіологічну чистоту води на всіх наступних етапах водопідготовки.

0

П’ятий етап: дозволяє м’яко, не порушуючи природний баланс макро- і мікроелементів води, знизити загальну жорсткість води, тобто, зробити воду трохи м’якше, зберігши при цьому її природну корисність. Наша технологія дозволяє зберегти рівень рН (найважливіший показник корисності води) в нейтральному (слаболужному) діапазоні 7,3-7,9 одиниць, тобто, надає їй властивості антиоксиданту. Більшість існуючих технологій пом’якшення зміщують цей показник у кисле середовище до 6,0-6,5 одиниць. Така вода не рекомендується людям з підвищеною кислотністю шлунка, так як може викликати печію та інший дискомфорт при вживанні.

0

Шостий етап: вода знезаражується сріблом і озоном, піддається фінішному фільтруванню на спеціальних механічних фільтрах тонкого очищення (5 мкм).

0

Сьомий етап: на завершення, вода проходить через ультрафіолетову установку.

Зв'яжіться

Ми Вам перетелефонуємо