Обладнання та послуги

Помпи

Механічна

«Помпа механічна – це механічний насос з помірною силою натиску. Ідеальний варіант для офісу та дому, так як легко і швидко збирається та надійно кріпиться на горловині бутля. Помпа має експлуатаційний термін від 3 до 6 місяців, в залежності від частоти використання, та за гігієнічними нормами  не підлягає санітарній обробці.

Електрична помпа

Помпа електрична – це електричний насос для легкої та швидкої подачі води з бутля лише одним натиском на кнопку. До першого використання потребує заряду не менш ніж на 4 години. Має в комплектації тільки шнур USB. Завдяки сучасному акумулятору має компактний корпус та тримає заряд до двох місяців, в залежності від частоти використання.

Кулери

Ми використовуємо для роботи обладнання Ecotronic та VIO. Колір та дизайн може змінюватись. Звертайтеся до оператора нашого контакт-центру, щоб обрати підходящий варіант.

Компресорний кулер для води, наданий в орендне користування, відрізняється  ергономічним дизайном та класичним білим кольором, за рахунок чого буде актуальним у будь-якому інтер’єрі. Має систему компресорного охолодження та розрахований для компаній та офісів від 30 людей, де користування кулером є частим.

Електроний

Підлоговий кулер з електронною системою охолодження – ідеальний варіант для невеликих офісів та компаній до 30 людей, з помірним користуванням кулеру.

Настільний

Настільний кулер Ecotronic™ стане чудовим рішенням у питанні економії простору. Ідеальний варіант з підставкою, де можна розмістити кулер та бутлі з водою.

Диспенсери

Диспенсер керамічний

Диспенсер для води стане чудовим елементом інтер’єру та компактним рішенням, тому що легко встановлюється на підставку, стіл, тумбу чи підвіконня. Ідеальний для використання в дошкільних та навчальних закладах, так як комплектований одним краном з водою кімнатної температури, завдяки чому використання безпечно для дітей. Внутрішня поверхня диспенсера дозволяє легко слідкувати за його чистотою.

Рекомендації щодо використання: дезінфекцію диспенсера рекомендовано проводити 1 раз на місяць, в залежності від частоти використання, але не рідше ніж 1 раз у 3 місяці. Обробку диспенсера Ви легко зможете провести самостійно у кілька простих кроків:

 1. Ретельно вимийте руки або вдягніть одноразові рукавички.
 2. Розчиніть 20 грамів лимонної кислоти у 5 літрах теплої води.
 3. Залийте розчин у диспенсер, та зачекайте 40 хвилин.
 4. Злийте розчин та ретельно промийте диспенсер проточною водою.
 5. Ополосніть перед використанням водою РОСЯНА™ чи H2ONLY™.
 6. Висушіть на чистій серветці.

Диспенсер готовий до використання.

Санітарна обробка

Рекомендований термін санітарної обробки кулера – 1 раз на 6 місяців, в залежності від частоти використання, але не рідше ніж один раз на рік. Замовити санітарну обробку дуже легко, звернувшись до оператора нашого контакт-центру.

Якщо Ви маєте власний кулер та бажаєте зробити санітарну обробку – будь ласка, зверніться за нашого контакт-центру. Звертаємо Вашу увагу, що при зміні постачальника води рекомендовано виконати санітарну обробку кулера.

Пам’ятка з експлуатації

 1. Встановлювати кулер рекомендується на рівну, тверду та горизонтальну поверхню, подалі від джерела тепла. Бажано уникати потрапляння на кулер прямих сонячних променів. Не ставити кулер задньою частиною впритул до стіни. Відстань між кулером та стіною має складати не менше 5 сантиметрів.
 2. Обов’язково зняти захисну етикетку з кришки бутля для запобігання потрапляння її частин всередину бутлю або крану кулера.

Важливо: збережіть використані етикетки та кришки для повернення нам на подальшу утилізацію.

 1. Кулер дозволено вмикати в мережу лише після встановлення бутля та заповнення баку водою.
 2. Встановлюючи бутель на кулер, не прикладати надмірних зусиль для проколювання клапану бутля (можливе пошкодження верхньої кришки кулера). Почекайте 5-10 хвилин для повного заповнення кулера водою. Для усунення заповітрення в баках можна відкрити обидва крани подачі води та дочекатися моменту, коли вода почне витікати з достатнім натиском. Це буде свідчити про те, що кулер повністю заповнений водою.
 3. Тепер кулер можна вмикати в мережу та увімкнути тумблери нагріву та охолодження, які знаходяться збоку або задній частині обладнання.
 4. При увімкненні тумблерів, індикатори нагріву та охолодження води загоряться червоним та зеленим кольорами відповідно. Коли вода в одному з баків нагріється –  індикатор червоного кольору згасне. Орієнтовний час нагріву – 10 хвилин. Через 20-30 хвилин, коли вода сусіднього баку охолодиться – згасне індикатор зеленого кольору. Кулер готовий до використання.
 5. Кулер встановлюється як додаткова послуга, за умови замовлення питної води Росяна™ або H2Only™ 18,9л.

Звертаємо увагу, що вода H2Only™ не рекомендована для тривалого вживання через кулер.

Також рекомендується гігієнічно-санітарна обробка кулера 1 раз на 6 місяців.

 1. Важливо: не залишайте кулер увімкненим в мережу, якщо в ньому немає води! Це може привести до перегорання тену!
 2. У приміщенні, в якому буде розміщено кулер, не повинно бути комах та гризунів. Вони можуть вплинути на працездатність обладнання та якість води у ньому.

Зворотна тара 

При відсутності власних бутлів на обмін вартість застави  за бутель вказано на товарі.

 • Якщо від попереднього постачальника у Вас залишилась тара в гарному стані, Ви можете використовувати її для обміну у нашій компанії, за умови відповідності трьох простих показників:
 1. Компанія «Росяна» використовує лише полікарбонатні бутлі.

Щоб дізнатись полікарбонатні бутлі або ПЕТ, переверніть пустий бутель, та погляньте на його дно. Бутлі з харчового полікарбонату мають маркування цифрою 7 у трикутнику.

 1. Компанія «Росяна» використовує бутлі, виготовлені не раніше 2014 року. Щоб дізнатись рік випуску бутля, достатньо зазирнути на його дно та знайти там позначку, у центрі якої буде дві цифри, розділені стрілкою (як на фото). Ці дві цифри є роком випуску.
 2. Компанія «Росяна» використовує бутлі без гравіювання інших та власних торгових марок.

Гравіювання (якщо воно є) Ви зможете легко знайти, оглянувши бутель.  Не слід плутати його з етикеткою.

 • Всі застави за користування зворотною тарою повертаються за умови дотримання кількох простих правил:
 1. Не допускайте потрапляння прямих сонячних променів, як на пусті так і на повні бутлі.
 2. Не використовуйте бутлі для бюветної, водопровідної і будь-якої іншої води чи рідини, окрім води РОСЯНА™ чи Н2ОNLY™, для попередження розвитку мікробіології.
 3. Не кидайте у бутлі сторонні предмети.

* Звертаємо Вашу увагу, що ми повертаємо заставу  за бутлі за умови звернення в компанію «Росяна» протягом 90 діб з моменту останнього замовлення. Також важливими критеріями повернення застави є зворотня тара саме з етикетками РОСЯНЯ чи Н2ОNLY, в гарному стані (відсутність механічних пошкоджень, які впливають на герметичність бутлів, відсутність яскраво-вираженого запаху та відсутність розвитку мікробіології : зелена, коричнева, чорна та інші види плісняви.