Довкілля

Наша компанія відповідально ставиться до захисту та збереження довкілля. Ми усвідомлюємо, якої великої шкоди завдає надмірне та недоцільне використання поліетилену. Тому при виробництві та доставці нашої продукції ми свідомо не використовуємо поліетиленову захисну термозбіжну плівку та поліетиленові пакети на бутлі, адже вони не підлягають повторній переробці. Звертаємо увагу, що на якість та безпечність нашої продукції не впливає, та не є обов’язковим, відповідно до норм первинного пакування.

Ми впевнені,  що відсутність додаткового поліетилену ніяким чином не вплине на Ваше враження від смаку та користі нашої води, проте допоможе збереженню довкілля.

Ми всі живемо в енергійному темпі, нам часто не вистачає часу, однак ми точно знаємо, що кожен, хто цінує та піклується про навколишнє середовище, знайде час зробити власний внесок для збереження нашої планети. Тому ми з радістю допомагаємо кожному бажаючому!

Відтепер і надалі, при доставці товару Ви можете передати використані кришки від наших бутлів на подальшу переробку та утилізацію.