Про компанію

Ми пишаємось нашим сучасним виробництвом, тому запрошуємо  всіх бажаючих відвідати наш завод. Екскурсії проводяться для груп або індивідуально в будні дні за попереднім записом

Корпоративна відповідальність

  • Виробництво питної води по своїй класифікації відноситься до виробництва продуктів харчування і суворо контролюється нормами гігієни України і безпеки міжнародних стандартів якості.
  • Ми проводимо регулярну дезінфекцію свердловини, обладнання з водопідготовки, ліній розливу та виробничих цехів.
  • Ми міняємо фільтри очищення води не по закінченню терміну експлуатації, а в залежності від відпрацьованих кубометрів води.
  • Усі наші співробітники залучені до виробництва, проходять регулярний медогляд і дотримуються суворих стандартів гігієни та санітарним вимогам САС / RCR 1-1969 Codex Alimentarius.
  • Наша вода володіє таким окислювально-відновним потенціалом (редокс-потенціалом), який дозволяє воді легко засвоюватися організмом людини.
  • Ми не мінералізіруемо воду штучно, оскільки використовуємо артезіанську воду спочатку насичену природними мінералами в правильному співвідношенні і достатній кількості.

Контроль якості та обслуговування

  • Робота всього виробничого процесу, доставка води і сервісного обслуговування клієнтів базується на елементах системи якості та контролю точок ХАССП (HACCP), Міжнародної системи якості та безпеки ISO 22000: 2018.
  • Якість і безпечність води компанії/ ТМ «Росяна» підтверджені незалежними центрами досліджень: ДП «Укрметртестстандарт», лабораторіями при Міністерстві охорони здоров’я України, Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту, Інститутом гігієни та медичної екології ім. А. Марзєєва, Випробувальної лабораторії іонного обміну та адсорбції КПІ, міської та районної санітарно-епідеміологічними службами міста Києва.

Етапи очищення води:

  1. Перший етап: вода із свердловини потрапляє на ультрафіолетову установку знезараження води.
  2. Другий етап: зі свердловини вода надходить на попереднє озонування, де з’єднання природного заліза, марганцю та сірководню окислюються і випадають в осад.
  3. Третій етап: фільтр механо-каталітичного очищення – найефективніший і щадний метод для видалення з води залишкових кількостей заліза, марганцю, сірководню, осаду, піску, інших зважених у воді речовин. Дуже важливо, що для відновлення цих фільтрів не використовуються ніякі хімічні сполуки, а тільки озонована вода.
  4. Четвертий етап: вугільні фільтри на основі кокосової стружки, призначені для поліпшення органолептичних властивостей води (запах, присмак, колір) і зниження вмісту органічних речовин у воді. Це дозволяє зберігати мікробіологічну чистоту води на всіх наступних етапах водопідготовки.
  5. П’ятий етап: дозволяє м’яко, не порушуючи природний баланс макро- і мікроелементів води, знизити загальну жорсткість води, тобто, зробити воду трохи м’якше, зберігши при цьому її природну корисність. Наша технологія дозволяє зберегти рівень рН (найважливіший показник корисності води) в нейтральному (слаболужному) діапазоні 7,3-7,9 одиниць, тобто, надає їй властивості антиоксиданту. Більшість існуючих технологій пом’якшення зміщують цей показник у кисле середовище до 6,0-6,5 одиниць. Така вода не рекомендується людям з підвищеною кислотністю шлунка, так як може викликати печію та інший дискомфорт при вживанні.
  6. Шостий етап: вода знезаражується сріблом і озоном, піддається фінішному фільтруванню на спеціальних механічних фільтрах тонкого очищення (5 мкм).
  7. Сьомий етап: на завершення, вода проходить через ультрафіолетову установку…

Зв'яжіться